Публікації
Україна має зосередитися на запобіганні корупції, а не покаранні
Корупційна практика в Україні лежить в основі системи, яка дозволяє владним групам мирно співіснувати за рахунок розподілу привілеїв та рент. Вирішення проблеми має бути комплексним.

Як перемогти корупцію: «секрети» країн світу
Світовий досвід боротьби з корупцією дуже різноманітний: від заохочень до смертної кари. У будь-якому разі, на будь-який з варіантів викорінення корупції нашій країні знадобиться не один рік для отримання перших обнадійливих результатів.

Які органи в Україні борються з корупцією
Президент Зеленський закликав українців дзвонити в НАБУ і повідомляти про корупцію. Утім, до протидії корупції в Україні залучена низка органів. Нагадуємо, чим займаються САП, ДБР, Вищий антикорупційний суд та інші.
 

Москаль просить уряд повідомити термін відновлення заборони на експорт електроенергії з РФ

9 лют. 2021

Голова громадської організації “Народ України проти корупції” Геннадій Москаль звернувся до Кабінету міністрів з проханням надати офіційну інформацію щодо термінів поновлення заборони експорту електроенергії з Російської Федерації, а також низки інших питань. Наразі українське законодавство забороняє такий експорт, однак Кабмін “з метою уникнення надзвичайної ситуації в енергетичній сфері” має право її скасувати, визначивши термін відновлення заборони, – зауважує політик.

“…Російська Федерація, яка визнана Верховною радою країною-агресором, організовує терористичні акти і вбивства військовослужбовців Збройних сил України…, – йдеться в листі Г. Москаля до керівництва Кабінету міністрів. – Агенти  впливу Російської Федерації в особі голови комітету Верховної ради з питань енергетики А. Геруса, керівництва НКРЕКП і “Укренерго” кожного дня видають в українських засобах масової інформації неправдиву інформацію про колапс в енергетичній сфері України і що нібито тільки дякуючи допомозі “братньої держави Російської Федерації” цього колапсу вдалося уникнути”.

З повним текстом запиту Г. Москаля можна ознайомитися нижче:

« назад