Публікації
Україна має зосередитися на запобіганні корупції, а не покаранні
Корупційна практика в Україні лежить в основі системи, яка дозволяє владним групам мирно співіснувати за рахунок розподілу привілеїв та рент. Вирішення проблеми має бути комплексним.

Як перемогти корупцію: «секрети» країн світу
Світовий досвід боротьби з корупцією дуже різноманітний: від заохочень до смертної кари. У будь-якому разі, на будь-який з варіантів викорінення корупції нашій країні знадобиться не один рік для отримання перших обнадійливих результатів.

Які органи в Україні борються з корупцією
Президент Зеленський закликав українців дзвонити в НАБУ і повідомляти про корупцію. Утім, до протидії корупції в Україні залучена низка органів. Нагадуємо, чим займаються САП, ДБР, Вищий антикорупційний суд та інші.
 

Москаль просить митницю офіційно повідомити кількість отриманої з РФ електроенергії

8 лют. 2021

Голова громадської організації «Народ України проти корупції» Геннадій Москаль в рамках закону «Про доступ до публічної інформації» звернувся до Енергетичної митниці Державної митної служби України з проханням повідомити інформацію щодо електричної енергії, яка надійшла до енергосистеми України з Російської Федерації та Республіки Білорусь протягом січня-лютого 2021 року.

Серед іншого, «Народ України проти корупції»  цікавлять обсяги електроенергії, що надійшла до України протягом вказаного періоду, підстави для проведення митних процедур, ціна та отримувачі цієї електроенергії, а також низка інших питань.

«Прошу дотримуватися вимог Закону та відповідь надати у визначений законом термін, — резюмується в листі. — У разі недотримання вимог Закону при розгляді даного запиту на отримання інформації будемо змушені звернутися до суду».

З повним текстом запиту ГО «Народ України проти корупції» можна ознайомитися нижче.

« назад