Публікації
Україна має зосередитися на запобіганні корупції, а не покаранні
Корупційна практика в Україні лежить в основі системи, яка дозволяє владним групам мирно співіснувати за рахунок розподілу привілеїв та рент. Вирішення проблеми має бути комплексним.

Як перемогти корупцію: «секрети» країн світу
Світовий досвід боротьби з корупцією дуже різноманітний: від заохочень до смертної кари. У будь-якому разі, на будь-який з варіантів викорінення корупції нашій країні знадобиться не один рік для отримання перших обнадійливих результатів.

Які органи в Україні борються з корупцією
Президент Зеленський закликав українців дзвонити в НАБУ і повідомляти про корупцію. Утім, до протидії корупції в Україні залучена низка органів. Нагадуємо, чим займаються САП, ДБР, Вищий антикорупційний суд та інші.
 

Москаль просить «Громадське» і «24 канал» надати ефіри для висвітлення позиції Руслана Щербаня щодо обставин вбивства його батька

25 груд. 2020
Адвокат Геннадій Москаль звернувся до кількох телеканалів («24 каналу» та «Громадського телебачення») з проханням надати йому можливість, як адвокату і представнику інтересів Руслана Щербаня, дати власне тлумачення обставин вбивства його батька Євгена Щербаня, розстріляного в аеропорту Донецька у 1996 році.

Як відомо, 2 грудня 2020 року на «24 каналі» відбулося інтерв’ю зі ще одним сином пана Щербаня Євгеном, а 3 грудня — на «Громадському телебаченні» — вийшов документальний фільм, присвячений подіям 1996-го року. В ефірі «мали місце питання та висловлювання з приводу та оцінка особистої позиції Руслана відносно подій вбивства його батька, слідства по факту вбивства та причетних до цих подій осіб, тобто інформація, яка стосується особи Руслана Щербаня, що неповною мірою відповідає дійсності», — йдеться в листах Г. Москаля до вказаних телеканалів. — З метою реалізації права Руслана Щербаня, як зацікавленої особи, на повноту і достовірність інформації, а також права на відповідь в порядку досудового врегулювання згідно ст. 277 ЦК України, прошу надати можливість від імені Руслана Щербаня дати відповідь (власне тлумачення обставин вбивства його батька Євгена Щербаня) в прямому ефірі…»

З копіями листів можна ознайомитися тут.
« назад