Публікації
Україна має зосередитися на запобіганні корупції, а не покаранні
Корупційна практика в Україні лежить в основі системи, яка дозволяє владним групам мирно співіснувати за рахунок розподілу привілеїв та рент. Вирішення проблеми має бути комплексним.

Як перемогти корупцію: «секрети» країн світу
Світовий досвід боротьби з корупцією дуже різноманітний: від заохочень до смертної кари. У будь-якому разі, на будь-який з варіантів викорінення корупції нашій країні знадобиться не один рік для отримання перших обнадійливих результатів.

Які органи в Україні борються з корупцією
Президент Зеленський закликав українців дзвонити в НАБУ і повідомляти про корупцію. Утім, до протидії корупції в Україні залучена низка органів. Нагадуємо, чим займаються САП, ДБР, Вищий антикорупційний суд та інші.
 

Москаль вимагає примусового приводу до суду Олександра Дубінського

24 лист. 2020

Голова громадської організації "Народ України проти корупції" Геннадій Москаль, який в якості правника консультує громадянина США Алекса Ровта, звернувся до Подільського районного суду м. Києва з клопотанням щодо примусового приводу нардепа Олександра Дубінського ("Слуга народу") для вручення документів суду м. Нью-Йорк.

"Пан Дубінський свідомо і систематично ігнорує засідання українського суду, на якому йому, виходячи з міжнародних договорів України, мають вручити документи від суду в США, - заявив Геннадій Москаль. - Вважаю, що він заслуговує на примусовий привід, оскільки своєю поведінкою не тільки демонстративно ігнорує норми українського законодавства та демонструє зневагу до українського суду, але й завдає суттєвої шкоди двостороннім україно-американським відносинам".

Нагадаємо, чергове засідання Подільського районного суду Києва, на якому буде здійснено чергову спробу вручити документи американського суду пану Дубінському, відбудеться 4 грудня 2020 року о 12-й годині.

З текстом клопотання можна ознайомитися тут.

« назад