Публікації
Україна має зосередитися на запобіганні корупції, а не покаранні
Корупційна практика в Україні лежить в основі системи, яка дозволяє владним групам мирно співіснувати за рахунок розподілу привілеїв та рент. Вирішення проблеми має бути комплексним.

Як перемогти корупцію: «секрети» країн світу
Світовий досвід боротьби з корупцією дуже різноманітний: від заохочень до смертної кари. У будь-якому разі, на будь-який з варіантів викорінення корупції нашій країні знадобиться не один рік для отримання перших обнадійливих результатів.

Які органи в Україні борються з корупцією
Президент Зеленський закликав українців дзвонити в НАБУ і повідомляти про корупцію. Утім, до протидії корупції в Україні залучена низка органів. Нагадуємо, чим займаються САП, ДБР, Вищий антикорупційний суд та інші.
 

Москаль: "Центренерго" продало електрику за заниженою ціною фірмі, що під час виборів надавала охорону і автотранспорт Зеленському

1 вер. 2020
Голова ГО "Народ України проти корупції" Геннадій Москаль звернувся до Державного бюро розслідувань з заявою про вчинення кримінального правопорушення посадовцями ПАТ "Центренерго", які продали електроенергію за заниженими цінами фірмі "Синтез Ойл". Дана фірма відома тим, що під час президентських виборів надавала тодішньому кандидату Володимиру Зеленському автотранспорт та забезпечувала його фізичну охорону.

Таким чином, за словами Г. Москаля, державі завдано збитків в особливо великих розмірах - на суму майже 5 млрд грн.

« назад