Публікації
Україна має зосередитися на запобіганні корупції, а не покаранні
Корупційна практика в Україні лежить в основі системи, яка дозволяє владним групам мирно співіснувати за рахунок розподілу привілеїв та рент. Вирішення проблеми має бути комплексним.

Як перемогти корупцію: «секрети» країн світу
Світовий досвід боротьби з корупцією дуже різноманітний: від заохочень до смертної кари. У будь-якому разі, на будь-який з варіантів викорінення корупції нашій країні знадобиться не один рік для отримання перших обнадійливих результатів.

Які органи в Україні борються з корупцією
Президент Зеленський закликав українців дзвонити в НАБУ і повідомляти про корупцію. Утім, до протидії корупції в Україні залучена низка органів. Нагадуємо, чим займаються САП, ДБР, Вищий антикорупційний суд та інші.
 

Москаль просить ДБР зареєструвати ще одне провадження щодо невиконання Генпрокурором чергового рішення суду

1 вер. 2020
Голова громадської організації "Народ України проти корупції" Геннадій Москаль звернувся до Державного бюро розслідувань із черговою заявою про скоєння кримінального правопорушення Генеральним прокурором Іриною Венедіктовою, яка вже традиційно відмовляється виконувати рішення українських судів.

Нагадаємо, 13 серпня суддя Печерського районного суду Києва зобов'язав Генерального прокурора Ірину Венедіктову відкрити кримінальне провадження щодо несплати  народним депутатом Андрієм Герусом (фракція "Слуга народу") податків на суму більше 4 млн грн.

"Пані генеральний прокурор вперто відмовляється виконувати рішення українських судів, що стосуються одіозного слуги невідомо якого народу Андрія Геруса, - заявив Геннадій Москаль. - Якщо розповісти якомусь західному чиновнику, що в Україні Генпрокурор, який має бути взірцем законності, відкрито саботує виконання рішення суду, то ніхто не повірить, що таке взагалі можливо. В нас, на жаль, це вже стало нормою, як і те, що за свої вчинки, слова і бездіяльність колись обов'язково треба буде відповісти".

З текстом заяви Геннадыя Москаля можна ознайомитися за посиланням.
« назад