Публікації
Україна має зосередитися на запобіганні корупції, а не покаранні
Корупційна практика в Україні лежить в основі системи, яка дозволяє владним групам мирно співіснувати за рахунок розподілу привілеїв та рент. Вирішення проблеми має бути комплексним.

Як перемогти корупцію: «секрети» країн світу
Світовий досвід боротьби з корупцією дуже різноманітний: від заохочень до смертної кари. У будь-якому разі, на будь-який з варіантів викорінення корупції нашій країні знадобиться не один рік для отримання перших обнадійливих результатів.

Які органи в Україні борються з корупцією
Президент Зеленський закликав українців дзвонити в НАБУ і повідомляти про корупцію. Утім, до протидії корупції в Україні залучена низка органів. Нагадуємо, чим займаються САП, ДБР, Вищий антикорупційний суд та інші.
 

Суд зобов'язав ДБР відкрити кримінальне провадження стосовно Генерального прокурора Ірини Венедіктової, — Москаль

1 вер. 2020

Слідчий суддя Шевченківського районного суду міста Києва зобов’язав слідчих Державного бюро розслідувань зареєструвати кримінальне провадження стосовно Генерального прокурора України Ірини Венедіктової за невиконання рішення суду. Про це повідомив голова громадської організації «Народ України проти корупції» Геннадій Москаль. 

Нагадаємо, 6 серпня Г. Москаль звернувся до ДБР із заявою про скоєння кримінального правопорушення пані Венедіктовою, яка саботує виконання рішення суду щодо відкриття кримінального провадження щодо народного депутата Андрія Геруса (фракція «Слуга народу») за ст. 111 («Державна зрада») та ряду інших статей Кримінального кодексу. Слідчий суддя погодився з аргументами пана Москаля і зобов’язав слідчих ДБР відкрити кримінальне провадження щодо пані Венедіктової. 

«Для Ірини Венедіктової пріоритетом має бути виконання українських законів та рішень судів, а не партійний квиток Андрія Геруса, — прокоментував рішення суду Геннадій Москаль. — Бо скоро цей партквиток нічого не вартуватиме, а відповідати перед законом все одно доведеться".

З текстом судового рішення можна ознайомитися тут.

« назад