Публікації
Україна має зосередитися на запобіганні корупції, а не покаранні
Корупційна практика в Україні лежить в основі системи, яка дозволяє владним групам мирно співіснувати за рахунок розподілу привілеїв та рент. Вирішення проблеми має бути комплексним.

Як перемогти корупцію: «секрети» країн світу
Світовий досвід боротьби з корупцією дуже різноманітний: від заохочень до смертної кари. У будь-якому разі, на будь-який з варіантів викорінення корупції нашій країні знадобиться не один рік для отримання перших обнадійливих результатів.

Які органи в Україні борються з корупцією
Президент Зеленський закликав українців дзвонити в НАБУ і повідомляти про корупцію. Утім, до протидії корупції в Україні залучена низка органів. Нагадуємо, чим займаються САП, ДБР, Вищий антикорупційний суд та інші.
 

Солодке життя слуги народу Андрія Геруса…

16 серп. 2020

Голова ГО “Народ України проти корупції” Геннадій Москаль розкрив подробиці відпочинку “слуги народу” Андрія Геруса на елітному курорті в Туреччині.

“Допоки більшість українців в умовах коронакризи та закритих кордонів відпочиває в кращому випадку на узбережжях Одещини чи Херсонщини, рахуючи кожну копійку, слуга народу Андрій Герус зі своєю сім’єю гріє тіло в одному з найдорожчих і найелітніших п’ятизіркових готелів Туреччини з красномовною назвою «Солодке життя» (Amara Dolce Vita Luxury), – заявив він. – Це солодке життя для Геруса стало можливим завдяки більш ніж 4 млрд грн збитків «Центренерго», 18 млрд грн збитків ПРАТ «НЕК Укренерго» та мільярдним боргам «Енергоатому» менш ніж за рік управління Герусом українською енергетикою. Далі буде…”

Відео елітного відпочинку цього слуги можна подивитися за посиланням.

« назад