Публікації
Україна має зосередитися на запобіганні корупції, а не покаранні
Корупційна практика в Україні лежить в основі системи, яка дозволяє владним групам мирно співіснувати за рахунок розподілу привілеїв та рент. Вирішення проблеми має бути комплексним.

Як перемогти корупцію: «секрети» країн світу
Світовий досвід боротьби з корупцією дуже різноманітний: від заохочень до смертної кари. У будь-якому разі, на будь-який з варіантів викорінення корупції нашій країні знадобиться не один рік для отримання перших обнадійливих результатів.

Які органи в Україні борються з корупцією
Президент Зеленський закликав українців дзвонити в НАБУ і повідомляти про корупцію. Утім, до протидії корупції в Україні залучена низка органів. Нагадуємо, чим займаються САП, ДБР, Вищий антикорупційний суд та інші.
 

Москаль оскаржив в суді постанову про утворення районів (ДОКУМЕНТ)

11 серп. 2020
Голова ГО “Народ України проти корупції” Геннадій Москаль оскаржив в Київському окружному адміністративному суді постанову Верховної ради від 17 липня 2020 року “Про утворення та ліквідацію районів”.

“Верховна Рада України приймаючи Постанову «Про утворення та ліквідацію районів» від 17 липня 2020 року № 807-IX порушила норми Конституції і Законів України, – йдеться в адміністративному позові Г. Москаля. – Згідно Конституції України до повноважень Верховної Ради України належить утворення і ліквідація районів, а також встановлення меж районів. При прийнятті даної Постанови Верховна Рада України не встановила меж новоутворених районів , а також  постановила що до новоутворених районів входять міські, селищні та сільські територіальні громади, які затверджені Кабінетом Міністрів України”.

Геннадій Москаль також закликав жителів ліквідованих районів захищати свої права та приєднуватися до позову.

З повним текстом адміністративного позову Геннадія Москаля, а також із прикладами правильних постанов з цих питань, можна ознайомитися тут.
« назад