Публікації
Україна має зосередитися на запобіганні корупції, а не покаранні
Корупційна практика в Україні лежить в основі системи, яка дозволяє владним групам мирно співіснувати за рахунок розподілу привілеїв та рент. Вирішення проблеми має бути комплексним.

Як перемогти корупцію: «секрети» країн світу
Світовий досвід боротьби з корупцією дуже різноманітний: від заохочень до смертної кари. У будь-якому разі, на будь-який з варіантів викорінення корупції нашій країні знадобиться не один рік для отримання перших обнадійливих результатів.

Які органи в Україні борються з корупцією
Президент Зеленський закликав українців дзвонити в НАБУ і повідомляти про корупцію. Утім, до протидії корупції в Україні залучена низка органів. Нагадуємо, чим займаються САП, ДБР, Вищий антикорупційний суд та інші.
 

Геннадій Москаль просить позбавити українського громадянства Хатію Деканоїдзе через набуття нею громадянства Грузії

14 лип. 2020
Голова ГО «Народ України проти корупції» Геннадій Москаль звернувся з листами до керівництва комісії з питань громадянства при президенті України та Державної міграційної служби з проханням позбавити українського громадянства Хатії Деканоїдзе у зв’язку з набуттям нею громадянства Грузії.

«У 2015 році Хатія Деканоїдзе набула громадянство України, що згідно законодавства Грузії, автоматично призводить до втрати громадянства Грузії, — йдеться в листах. — Відповідно до ч.1 статті 19 Закону України «Про громадянство України» підставою для втрати громадянства України є добровільне набуття громадянином України  громадянства іншої держави, якщо на момент такого набуття він досяг повноліття.

Порядок провадження за заявами і поданнями з питань громадянства України та виконання прийнятих рішень, затверджений Указом Президента України від 27 березня 2001 року № 215.

За інформацією компетентних органів Грузії, Хатія Деканоїдзе, 1977 р.н., відповідно до законодавства  Грузії, 12.04.2017 року набула громадянство Грузії, одночасно Хатія  Деканоїдзе має й громадянство України.

На підставі викладеного прошу розглянути питання  про позбавлення Хатії Деканоїдзе громадянства України».
« назад