Публікації
Україна має зосередитися на запобіганні корупції, а не покаранні
Корупційна практика в Україні лежить в основі системи, яка дозволяє владним групам мирно співіснувати за рахунок розподілу привілеїв та рент. Вирішення проблеми має бути комплексним.

Як перемогти корупцію: «секрети» країн світу
Світовий досвід боротьби з корупцією дуже різноманітний: від заохочень до смертної кари. У будь-якому разі, на будь-який з варіантів викорінення корупції нашій країні знадобиться не один рік для отримання перших обнадійливих результатів.

Які органи в Україні борються з корупцією
Президент Зеленський закликав українців дзвонити в НАБУ і повідомляти про корупцію. Утім, до протидії корупції в Україні залучена низка органів. Нагадуємо, чим займаються САП, ДБР, Вищий антикорупційний суд та інші.
 

"Центренерго" купляє вугілля в ОРДЛО?

13 лип. 2020
Голова громадської організації “Народ України проти корупції” Геннадій Москаль звернувся до керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького з проханням зареєструвати кримінальні провадження за фактами поставок вугілля для державного “Центренерго” з окупованих територій Донецької та Луганської областей під виглядом російського, або грузинського.

“Термінової перевірки вимагає інформація про укладання договору між ПАТ «Центренерго» та фірмою «Нафта Форс» про постачання вугілля марки Т 0-50 (ТОМСШ), яке за документами відвантажують начебто з Кемеровської області РФ, а насправді – з захопленого російськими окупантами донбаського міста Шахтарськ”, – йдеться в одному з листів. “Грузія добуває в середньому 15 тисяч тон вугілля на місяць. Для потреб ПАТ «Центренерго» – це ніщо. До того ж, кількість вугілля обумовлена в підписаному договоріз Грузією не відповідає можливостям грузинського виробника – вугілля  потрібної якості в даній країні просто немає”, – стверджує він в іншому документі.« назад