Публікації
Україна має зосередитися на запобіганні корупції, а не покаранні
Корупційна практика в Україні лежить в основі системи, яка дозволяє владним групам мирно співіснувати за рахунок розподілу привілеїв та рент. Вирішення проблеми має бути комплексним.

Як перемогти корупцію: «секрети» країн світу
Світовий досвід боротьби з корупцією дуже різноманітний: від заохочень до смертної кари. У будь-якому разі, на будь-який з варіантів викорінення корупції нашій країні знадобиться не один рік для отримання перших обнадійливих результатів.

Які органи в Україні борються з корупцією
Президент Зеленський закликав українців дзвонити в НАБУ і повідомляти про корупцію. Утім, до протидії корупції в Україні залучена низка органів. Нагадуємо, чим займаються САП, ДБР, Вищий антикорупційний суд та інші.
 

Як Росія за допомогою "Слуг народу" знищує енергетичний сектор України

24 груд. 2019

Геннадій Москаль на своїй сторінці в Facebook: 


"Прикро, але більшість нашої так званої політичної еліти сприймає питання енергобезпеки країни виключно як спосіб заробити на поставках газу чи електрики. Майже ніхто не дивиться на проблему ширше - в розрізі гібридної війни, яку веде проти нас РФ.

Бо якщо подивитися на енергобезпеку крізь відстоювання національних інтересів, то стане очевидним те, про що я кричу на кожному кроці: зараз енергобезпека цілої країни поставлена під сумнів через бажання одного президента розрахуватися з одним олігархом.

І заради цього нам "впарюватимуть" і дешевий газ, і "копійчану білоруську електрику", сильніше затягуючи російський зашморг на нашій шиї.

У відео за посиланням більш детально розповів про спроби Росії взяти під контроль енергетичний сектор України, зокрема, через поставки так званої "дешевої білоруської електрики"".

« назад