Публікації
Україна має зосередитися на запобіганні корупції, а не покаранні
Корупційна практика в Україні лежить в основі системи, яка дозволяє владним групам мирно співіснувати за рахунок розподілу привілеїв та рент. Вирішення проблеми має бути комплексним.

Як перемогти корупцію: «секрети» країн світу
Світовий досвід боротьби з корупцією дуже різноманітний: від заохочень до смертної кари. У будь-якому разі, на будь-який з варіантів викорінення корупції нашій країні знадобиться не один рік для отримання перших обнадійливих результатів.

Які органи в Україні борються з корупцією
Президент Зеленський закликав українців дзвонити в НАБУ і повідомляти про корупцію. Утім, до протидії корупції в Україні залучена низка органів. Нагадуємо, чим займаються САП, ДБР, Вищий антикорупційний суд та інші.
 

Ми судитимемося з ДП НЕК «Укренерго»

19 груд. 2019

Громадська організація «Народ України проти корупції» звернулась до адміністративного суду з позовною заявою щодо притягнення до відповідальності керівництва ДП НЕК «Укренерго» — за ненадання відповіді на інформаційний запит в рамках закону «Про доступ до публічної інформації». 

«Ми двічі зверталися до них з проханням надати офіційну відповідь щодо обсягів імпорту електричної енергії з Російської Федерації в Україну, однак на перший запит відповіді взагалі не було, а на другий — у наданні інформації нам відмовили, — заявив голова ГО Геннадій Москаль. — В той же час на офіційній інтернет-сторінці «Укренерго» 19 листопада 2019 року було опубліковано інформацію про те, що в жовтні 2019 року в Україну з Росії було імпортовано 601 млн кВт годин електроенергії. Порівняно з вереснем 2019 року імпорт електроенергії збільшився на 71%, а порівняно з липнем – більше, ніж у 2 рази. Протягом 1-14 листопада з РФ та Білорусі імпортовано 179,965 млн кВт годин».

Про дату судового розгляду і його результати буде повідомлено додатково.

« назад