Публікації
Україна має зосередитися на запобіганні корупції, а не покаранні
Корупційна практика в Україні лежить в основі системи, яка дозволяє владним групам мирно співіснувати за рахунок розподілу привілеїв та рент. Вирішення проблеми має бути комплексним.

Як перемогти корупцію: «секрети» країн світу
Світовий досвід боротьби з корупцією дуже різноманітний: від заохочень до смертної кари. У будь-якому разі, на будь-який з варіантів викорінення корупції нашій країні знадобиться не один рік для отримання перших обнадійливих результатів.

Які органи в Україні борються з корупцією
Президент Зеленський закликав українців дзвонити в НАБУ і повідомляти про корупцію. Утім, до протидії корупції в Україні залучена низка органів. Нагадуємо, чим займаються САП, ДБР, Вищий антикорупційний суд та інші.
 

Геннадій Москаль: Герус і «слуги народу» — слуги Кремля!

5 груд. 2019

4 грудня 2019 Верховна рада проголосувала за законопроект №2233. У ньому Герус провернув чергову маніпуляцію, відмовившись врахувати правки колег, які пропонували повністю заборонити імпорт електроенергії з РФ і Білорусі.


Насправді імпорт е/е з РФ заборонений тільки для частини сегментів ринку — «ринку прямих договорів» та внутрішньодобовому ринку. При цьому найголовніший сегмент — ринок на добу наперед — залишився доступним для росіян. Саме там формується ціна.


Найбільший же цинізм — це ще одна правка Геруса, яка дозволяє Кабміну відкрити імпорт електроенергії з Росії на будь-який сегмент в будь-якому обсяці, коли той забажає!


Так само в повному обсязі залишено дозвіл на поставки е/е з Білорусі. Поставки з Білорусі, яку ось-ось поглине Путін — це поставки російської електроенергії або електроенергії з російського газу.


Депутати з фракцій ЄС, Батьківщини та Голосу не голосували за даний закон. Тільки «слуги» і Опозиційна платформа «За життя!». Це показово.


Як все було. У вересні Гепрус відкрив імпорт з Росії. А вже в листопаді українські електростанції почали зупинятися. Причина — демпінг. Росіяни та білоруси продають сюди дешевше, ніж своєму населенню та промисловості. Таким чином вони вбивають наші атомні станції, ТЕС. Шахтарі зменшують видобуток вугілля, бо воно стає непотрібним. Праця шахтарів та енергетиків теж стає непотрібною.


Саме після цього Герус і придумав цю «двоходовочку». Всім сказав, що ми забороняємо імпорт, а насправді забороняти не збирався. Такими заголовками Герус просто намагається збити народний гнів. Але йому це не вдасться. Він вже заявив, що домовляється за вугілля з росіянами. Далі газ.


Це — повна Енергокапітуляція, в авангарді якої став Герус.


Ми маємо цей рух до Путіна зупинити. Потрібно об’єднатися всім патріотично налаштованим силам і відірвати Геруса і «слуг народу» від корита електроенергії, газу та вугілля! Потрібно всіма доступними засобами зупинити капітуляцію на газовому, електро- і вугільному ринку!

« назад