Публікації
Україна має зосередитися на запобіганні корупції, а не покаранні
Корупційна практика в Україні лежить в основі системи, яка дозволяє владним групам мирно співіснувати за рахунок розподілу привілеїв та рент. Вирішення проблеми має бути комплексним.

Як перемогти корупцію: «секрети» країн світу
Світовий досвід боротьби з корупцією дуже різноманітний: від заохочень до смертної кари. У будь-якому разі, на будь-який з варіантів викорінення корупції нашій країні знадобиться не один рік для отримання перших обнадійливих результатів.

Які органи в Україні борються з корупцією
Президент Зеленський закликав українців дзвонити в НАБУ і повідомляти про корупцію. Утім, до протидії корупції в Україні залучена низка органів. Нагадуємо, чим займаються САП, ДБР, Вищий антикорупційний суд та інші.
 

Міносвіти прирівняло поліграфологів до ворожок, гадалок та екстрасенсів, — Москаль

15 лист. 2019
На адресу громадської організації «Народ України проти корупції» надійшла відповідь на інформаційний запит щодо підготовки в Україні фахівців за спеціальністю «поліграфолог».

«Щодо надання переліку закладів освіти, які готують фахівців за спеціальністю «поліграфолог», інформуємо, що Перелік галузей, знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, затверджений постановою Кабінету міністрів від 29.04.2015 №266, не містить спеціальності поліграфолога», — йдеться у відповіді міністерства.

Таким чином, Міносвіти, фактично, визнало, що в Україні ніхто офіційно не готує поліграфологів, і прирівняло їх до ворожок, гадалок і екстрасенсів, — вважає голова ГО «Народ України проти корупції» Геннадій Москаль. 

«На поліграфологів в нас не вчать, жоден завезений в Україну поліграф несертифікований, зате народу показали шоу, яке нібито мало довести, що його слуги не крадуть, — зауважив він. — Крадуть, аж гай шумить!»

ГО «Народ проти корупції» продовжуватиме власне розслідування щодо застосування в Україні поліграфів та використання результатів їх роботи для прикриття корупційних оборудок, і обов’язково повідомить про його результати громадськість.
« назад