Публікації
Україна має зосередитися на запобіганні корупції, а не покаранні
Корупційна практика в Україні лежить в основі системи, яка дозволяє владним групам мирно співіснувати за рахунок розподілу привілеїв та рент. Вирішення проблеми має бути комплексним.

Як перемогти корупцію: «секрети» країн світу
Світовий досвід боротьби з корупцією дуже різноманітний: від заохочень до смертної кари. У будь-якому разі, на будь-який з варіантів викорінення корупції нашій країні знадобиться не один рік для отримання перших обнадійливих результатів.

Які органи в Україні борються з корупцією
Президент Зеленський закликав українців дзвонити в НАБУ і повідомляти про корупцію. Утім, до протидії корупції в Україні залучена низка органів. Нагадуємо, чим займаються САП, ДБР, Вищий антикорупційний суд та інші.
 

Москаль продовжує інформувати західних дипломатів про корупційну діяльність "слуг народу" в інтересах Ігоря Коломойського

11 лист. 2019
Голова ГО "Народ України проти корупції" Геннадій Москаль продовжує інформувати дипломатів країн-партнерів України про відновлення імпорту електроенергії з Росії в Україну за допомогою корупційних дій депутатів фракції «Слуга народу». Зокрема, в понеділок (11.11) він звернувся з відповідним листом до Надзвичайного і Повноважного Посла Канади в України п. Романа Ващука. Нагадаємо, нещодавно він звертався з аналогічними листами до послів Франції та Німеччині в Україні, відповідно, пана Етьєна де Понсена та пані Анки Фельдгузен.

У своїх зверненнях Геннадій Москаль серед іншого нагадав, що компанією «Юнайтед Енерджі», яку пов’язують з олігархом Ігорем Коломойським, 1 жовтня була здійснена перша поставка електроенергії з РФ у російської компанії «ІНТЕР РІО», тобто фактично відновлений імпорт електрики з РФ, який був припинений через військову агресію цієї держави проти України. Це стало можливим через оборудки, які пролобіював й допомагає здійснювати Голова Комітету ВР з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, член фракції Політичної партії «Слуга народу» Андрій Герус. 

«Наше занепокоєння викликає те, що Компанією «ІНТЕР РІО»  керує пан Ігор Сечін, колишній Глава Адміністрації Президента В. Путіна, колишній Віце-прем’єр міністр Російської Федерації, людина яка входить в топ-10 найвпливовіших людей РФ, — зауважив в листі Геннадій Москаль. — Саме проти нього Сполученими Штатами Америки було накладені санкції за анексію частини Луганської та Донецької областей. Крім цього, Урядом Канади запроваджено проти Ігоря Сечіна санкції за затримання українських моряків в Керченській протоці».
« назад