Публікації
Україна має зосередитися на запобіганні корупції, а не покаранні
Корупційна практика в Україні лежить в основі системи, яка дозволяє владним групам мирно співіснувати за рахунок розподілу привілеїв та рент. Вирішення проблеми має бути комплексним.

Як перемогти корупцію: «секрети» країн світу
Світовий досвід боротьби з корупцією дуже різноманітний: від заохочень до смертної кари. У будь-якому разі, на будь-який з варіантів викорінення корупції нашій країні знадобиться не один рік для отримання перших обнадійливих результатів.

Які органи в Україні борються з корупцією
Президент Зеленський закликав українців дзвонити в НАБУ і повідомляти про корупцію. Утім, до протидії корупції в Україні залучена низка органів. Нагадуємо, чим займаються САП, ДБР, Вищий антикорупційний суд та інші.
 

ГО "Народ України проти корупції" вимагає негайно припинити імпорт електроенергії з Росії

23 жовт. 2019
Громадська організація «Народ України проти корупції» звернулася до голови Верховної ради Дмитра Разумкова щодо необхідності термінового скасування правки народного депутата України Андрія Геруса до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України у сфері використання ядерної енергії» (реєстраційний номер 1084), прийняття якої дозволила закуповувати українським споживачами імпортну електроенергію за двосторонніми договорами, відкривши імпорт електроенергії з Російської Федерації.

Про це йдеться в листі голови ГО "Народ України проти корупції" Геннадія Москаля до спікера українського парламенту Дмитра Разумкова.

"1 жовтня була здійснена перша поставка електроенергії з Росії в режимі імпорту. Поставка імпорту електроенергії здійснена компанією «Юнайтед Енерджі» та проведена рівним графіком потужністю 100 МВТ, - йдеться в листі. - Дану компанію тісно пов'язують з Ігорем Коломойським, який скориставшись правкою А. Геруса, через державні структури Міністерства енергетики та захисту довкілля України замовив для належних йому феросплавних заводів у російської компанії «ІНТЕР РІО» саме ці 100 МВТ.

Хочу нагадати Вам, що Компанією «ІНТЕР РІО» керує пан Ігор Сечін, колишній Глава Адміністрації Президента В. Путіна, колишній Віце-прем’єр міністр Російської Федерації, людина яка входить в топ-10 самих впливових людей РФ. Саме проти нього Сполученими Штатами Америки було накладені санкції за анексію частини Луганської та Донецької областей. Крім цього, Урядом Канади запроваджено проти І. Сечіна санкції за затримання українських моряків в Керченській протоці".

Сьогодні Україна вимагає від США посилити санкції проти Російської Федерації, а сама купує у агресора електроенергію для заводів Ігоря Коломойського, - йдеться далі в документі. "Наголошую, що дані оборудки пролобіював і допомагає здійснювати Голова Комітету ВР України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, член фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» Андрій Герус. Те що дана особа неодноразово лобіювала інтереси феросплавних заводів, власником яких є Ігор Коломойський, підтверджується документами ідентичними тим, які подавали феросплавні заводи Ігоря Коломойського до суду".

"Якщо питання щодо скасування імпорту електроенергії з країни агресора не буде терміново вирішено- то у громадськості виникне думка, що партія «СЛУГА НАРОДУ» є нічим іншим ніж ПАРТІЯ «СЛУГА КОЛОМОЙСЬКОГО»", - резюмував Геннадій Москаль.
 
« назад