Публікації
Україна має зосередитися на запобіганні корупції, а не покаранні
Корупційна практика в Україні лежить в основі системи, яка дозволяє владним групам мирно співіснувати за рахунок розподілу привілеїв та рент. Вирішення проблеми має бути комплексним.

Як перемогти корупцію: «секрети» країн світу
Світовий досвід боротьби з корупцією дуже різноманітний: від заохочень до смертної кари. У будь-якому разі, на будь-який з варіантів викорінення корупції нашій країні знадобиться не один рік для отримання перших обнадійливих результатів.

Які органи в Україні борються з корупцією
Президент Зеленський закликав українців дзвонити в НАБУ і повідомляти про корупцію. Утім, до протидії корупції в Україні залучена низка органів. Нагадуємо, чим займаються САП, ДБР, Вищий антикорупційний суд та інші.
 

Геннадій Москаль: «Українська армія повинна не відступати, а наступати»

16 жовт. 2019
Так звана «формула Штайнмаєра» направлена лише на те, щоб чинна влада довше мала високий рейтинг підтримки, — заявив голова ГО «Народ України проти корупції» Геннадій Москаль в ефірі одного з телеканалів.
 
«Ніякої формули нема. Це все для обману виборців і бажання якнайдовше залишатися на політичній Говерлі, — зауважив він. — І я думав, що десь рік вони будуть на вершині сидіти, але рейтинг Зеленського через його дії почав падати вже зараз». 
З повною версією інтерв’ю, в якому, зокрема, підняті і теми корупції представників нової влади, можна ознайомитися вище.
« назад