Новини
Москаль: «Справжня децентралізація станеться тоді, коли Київ поверне в регіони 25% податку, що забирається на утримання «слуг»
Децентралізація — це передача повноважень і фінансів з Києва до областей, районів, територіальних громад. За період так званої «децентралізації» жодних повноважень Київ нікому не передав? – зауважує колишній голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль. – Основа місцевих бюджетів — податок на доходи фізичних осіб, з яких згідно бюджетного і податкового кодексів 25% іде до державного бюджету України, 15% — до бюджету обласних рад, 60% — до бюджетів міст обласного підпорядкування, а в інших випадках ці 60% розподіляються між бюджетами районів (витрати на утримання комунальної власності) і бюджетами сіл і селищ.

Хто такий Михеїл Саакашвілі — реформатор-антикорупціонер чи дійсно «барига»?
Голова ГО "Народ України проти корупції" Геннадій Москаль нагадав про кримінальні справи, порушені щодо Михайла Саакашвілі в Грузії "Щось останнім часом знову багато чути про найзнаменитішого реформатора на просторах СНД пана Михайла Саакашвілі. Тож хочу нагадати про кримінальні справи, порушені щодо нього в Грузії — справи, порушені реформованою ним же правоохоронною системою. За матеріалами Deutsche Welle (DW)".

Москаль — Зеленському: «Пане президенте, може вже досить годувати Путіна, Лукашенка та Геруса й почати виконувати Угоду про Асоціацію з ЄС?»
Голова громадської організації «Народ України проти корупції» Геннадій Москаль звернувся до президента України Володимира Зеленського з питанням про те, скільки ще потрібно відкрити кримінальних проваджень стосовно народного депутата Андрія Геруса (фракція «Слуга народу»), для того, аби він перестав шкодити економіці України.
 

Публікації

Україна має зосередитися на запобіганні корупції, а не покаранні
25.09.2019 17:56
Корупційна практика в Україні лежить в основі системи, яка дозволяє владним групам мирно співіснувати за рахунок розподілу привілеїв та рент. Вирішення проблеми має бути комплексним. » читати далі...

 
Як перемогти корупцію: «секрети» країн світу
24.09.2019 09:33
Світовий досвід боротьби з корупцією дуже різноманітний: від заохочень до смертної кари. У будь-якому разі, на будь-який з варіантів викорінення корупції нашій країні знадобиться не один рік для отримання перших обнадійливих результатів. » читати далі...

 
Які органи в Україні борються з корупцією
24.09.2019 09:33
Президент Зеленський закликав українців дзвонити в НАБУ і повідомляти про корупцію. Утім, до протидії корупції в Україні залучена низка органів. Нагадуємо, чим займаються САП, ДБР, Вищий антикорупційний суд та інші. » читати далі...

 

« усі новини